מוסדות לימודים מוכרים לחידוש פרופיל סטודנט

להלן רשימת מוסדות לימוד המוכרים על ידי משרד התחבורה לחידוש פרופיל סטודנט (מקור):

מוסד יישוב
האוניברסיטה העברית בירושלים ירושלים
אוניברסיטת תל אביב תל אביב
אוניברסיטת בן גוריון בנגב באר שבע
האוניברסיטה הפתוחה -
אוניברסיטת בר אילן גבעת שמואל
אוניברסיטת חיפה חיפה
אוניברסיטת אריאל בשומרון אריאל
מכון ויצמן למדע רחובות
טכניון-מכון טכנולוגי לישראל חיפה
המכללה האקדמית תל אביב יפו תל אביב
המכללה האקדמית ספיר שדרות
המכללה האקדמית נתניה נתניה
מכללה אקדמית להנדסה אורט על שם בראודה שפרעם
המכללה האקדמית לישראל ברמת גן רמת גן
מכון טכנולוגי חולון (HIT) חולון
שנקר - בית ספר גבוה להנדסה, עיצוב ואמנות רמת גן
המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון באר שבע
הקריה האקדמית אונו קריית אונו
המכללה הטכנולוגית באר שבע באר שבע
עתיד - שלוחת אום אל פחם אום אל פחם
מרכז לעיצוב ולטכנולוגיה יהודה ושומרון אריאל
המכללה למנהל ראשון לציון ראשון לציון
המכללה למנהל ירושלים ירושלים
המכללה למנהל אשדוד אשדוד
המכללה למנהל חיפה חיפה
אורט רחובות רחובות
מכללה למנהל אילת אילת
בית יעקב בארץ ישראל - ירושלים ירושלים
מכללת עתיד חיפה חיפה
המכללה הטכנולוגית עתיד ראש העין
עתיד - שלוחת באר שבע באר שבע
מכללת יעקב הרצוג ירושלים
מכללת עתיד תל אביב תל אביב
מכללת סכנין - שלוחת באקה אל-ע'רביה -
מכללה אקדמית אלקסמי -
אלקאסמי - מכללה אקדמית לחינוך -
מכללת צפת צפת
מכללת אשקלון אשקלון
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה תל אביב
המכללה האקדמית בית ברל כפר סבא
מכללת שנקר - הנדסאים תל אביב תל אביב
המרכז החרדי להכשרה מקצועית - ירושלים ירושלים
המרכז החרדי להכשרה מקצועית - בני ברק בני ברק
מרכז חרדי - סמינר עלי באר ירושלים
מרכז חרדי - סמינר דרכי רחל ירושלים
מרכז חרדי - סמינר שרנסקי תל אביב
בית יעקב מעלות - חרדיות ירושלים
המכללה האקדמית לחינוך גבעת וושינגטון -
המכללה הטכנולוגית כדורי עפולה
אורט הרמלין נתניה
אורט סינגלובסקי תל אביב
אורט הנביאים ירושלים
סדנת המחול מטה אשר -
אורט כפר סבא כפר סבא
מכון אבני תל אביב
המכללה הטכנולוגית אורט על שם אברט חצור הגלילית
סמינר בית יעקב פתח תקווה פתח תקווה
סאונד תל אביב
סמינר אוהל אברהם בני ברק
סמינר בית יעקב חיפה חיפה
סמינר גור בני ברק
סמינר זכרון צבי בני ברק
מרכז חינוך אור חיים בני ברק
מפעלות שמחה ירושלים
סמינר הליכות בית יעקב מודיעין עילית
סמינר שערי דעת בני ברק
סמינר גור ירושלים ירושלים
סמינר גור אשדוד אשדוד
אתגר תל אביב
אמונה - המכללה האקדמית להוראת האמנות ולחינוך, מיסודן של מכללות אפרתה ואמונה ירושלים
המכללה הטכנולוגית תו"ם -
אפקה - המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב תל אביב
בית ספר גבוה לטכנולוגיה - מכון לב ירושלים ירושלים
בצלאל - אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים ירושלים
האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים ירושלים
המוסד האקדמי נצרת נצרת
המכללה האקדמית אשקלון אשקלון
עלי באר ירושלים
המכללה האקדמית גליל מערבי עכו
בעלזא בני ברק
דרכי רחל ירושלים
המכללה האקדמית הדסה ירושלים ירושלים
המכללה האקדמית הדתית לחינוך ליפשיץ ירושלים
המכללה האקדמית הדתית לחינוך שאנן חיפה
המכללה האקדמית הערבית לחינוך בישראל - חיפה חיפה
בית רבקה פתח תקווה
המכללה האקדמית להנדסה בירושלים ירושלים
המכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה, אורט הרמלין נתניה
המכללה האקדמית לחינוך ולספורט אוהלו בקצרין קצרין
המכללה האקדמית לחינוך על שם א.ד. גורדון חיפה
המכללה האקדמית לחינוך על שם דוד ילין ירושלים
המכללה האקדמית לחינוך על שם קיי באר שבע
המכללה האקדמית לחינוך תלפיות חולון
אורט כרמיאל שפרעם
המכללה האקדמית צפת צפת
המכללה לחינוך גופני ולספורט על שם זינמן במכון וינגייט נתניה
המרכז האקדמי למשפט ועסקים רמת גן
הליכות בית יעקב מודיעין עילית
זכרון צבי בני ברק
המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה על שם נרי בלומפילד חיפה
המרכז האקדמי פרס רחובות
המכללה הטכנולוגית אורט בראודה שפרעם
המרכז הבינתחומי בהרצליה הרצליה
המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה אור יהודה
המכללה הטכנולוגית אורט פסגות שפרעם
המכללה האקדמית לחינוך חמדת הדרום נתיבות
מכון שכטר למדעי היהדות ירושלים
המכללה הטכנולוגית אורט התעשיה האווירית יהוד-מונוסון
מכללה אקדמית לחינוך - אורות ישראל מיסודן של מכללת אורות ישראל ומכללת מורשת יעקב רחובות
מכללה אקדמית לחינוך "אורנים" טבעון
המכללה הטכנולוגית רמות ים מכמורת חדרה
מכללת לוינסקי לחינוך תל אביב
מכללת עתיד מעלות חורפיש
מכללת שערי משפט - המכללה ללימודי משפט הוד השרון
סמינר הקיבוצים - המכללה לחינוך לטכנולוגיה ולאמנויות תל אביב
אהל אברהם בני ברק
אור החיים בני ברק
אחיה בני ברק
אפיקי דעת ירושלים
באר מרים ירושלים
בית יעקב גור בני ברק
בית יעקב ויזניץ בני ברק
בנות אלישבע ירושלים
מורים לחינוך עצמאי ירושלים
מכון בית יעקב ירושלים
מעלות בית יעקב ירושלים
מרכז בית יעקב ירושלים
נוות ישראל ירושלים
נתיבות חכמה ירושלים
סמינר חסידי לבנות אשדוד
סמינר למו"ג בית יעקב תל אביב
סמינר תורני לבנות באופקים אופקים
שבילי בית יעקב ירושלים
תומר דבורה צפת
בית צבי - בית הספר לאמנויות הבמה רמת גן
מנשר לאמנות תל אביב
רימון בית ספר לג 'אז ולמוסיקה בת זמננו רמת השרון
מכללת סכנין סחנין
מכללה אזורית צפת צפת
מוסררה - בית הספר לצילום מדיה ומוסיקה ירושלים
המרכז למוזיקה מן המזרח ירושלים
מכללת סכנין - מכללה אקדמית להכשרת עובדי הוראה סחנין
בית הספר לתאטרון תאטרון הבובות בחולון חולון
בית בינה בירושלים ירושלים
תפארת חיים (החדש ב"י) אשדוד אשדוד
המכללה האקדמית לחברה ואומנויות נתניה נתניה
מכון לנדר מרכז אקדמי ירושלים הפך לקמפוס הקריה האקדמית אונו בירושלים ירושלים
בית הספר לסיעוד במרכז הרפואי ברזילי אשקלון
בית הספר לסיעוד במרכז הרפואי שערי צדק ירושלים
בית הספר לסיעוד במרכז הרפואי מאיר, כפר סבא כפר סבא
בית הספר לסיעוד במרכז הרפואי בני ציו חיפה
בית הספר לסיעוד, בית החולים א .מ.מ.ס נצרת
בית הספר לסיעוד, בית החולים רבקה זיו צפת
בית הספר האקדמי לסיעוד על שם הנרייטה סאלד של הדסה והאוניברסיטה העברית ירושלים
בית הספר האקדמי לסיעוד אסף הרופא ראשון לציון
בית הספר האקדמי לסיעוד קפלן רחובות
בית הספר האקדמי לסיעוד "דינה",מרחב בילינסון פתח תקווה
בית הספר האקדמי לסיעוד על שם וולפסון חולון
בית הספר האקדמי לסיעוד על שם זיוה טל רמת גן
בית הספר האקדמי לסיעוד על-שם שיינברון תל אביב
בית הספר האקדמי לסיעוד על שם פט מתיוס, בית החולים הלל יפה חדרה
בית הספר האקדמי לסיעוד על שם טסלר, לניאדו נתניה
המכללה הטכנולוגית אזורית כנרת טבריה
המכללה הטכנולוגית אמי"ת האופק אור עקיבא
המכללה הטכנולוגית אורט ימי אשדוד
המכללה הטכנולוגית במקיף א' אשדוד אשדוד
דרכי חנה אלעד
המכללה הטכנולוגית במקיף ה' אשדוד אשדוד
המכללה הטכנולוגית אורט אדיבי אשקלון
המכללה הטכנולוגית אורט אפרידר על שם רונסון אשקלון
המכללה הטכנולוגית אמי"ת במרכז נוער אשקלון
המכללה הטכנולוגית עתיד על שם ז'בוטינסקי באר יעקב
המכללה הטכנולוגית טכני חיל האוויר חיפה
המכללה הטכנולוגית עמל להנדסה באר שבע
המכללה הטכנולוגית במקיף ג ' באר שבע באר שבע
המכללה הטכנולוגית בית מלכה בני ברק
המכללה הטכנולוגית תהילה בני ברק
המכללה הטכנולוגית אורט מילטון בת ים
המכללה הטכנולוגית אורט טכניקום גבעתיים
המכללה האקדמית עמק יזרעאל על שם מקס שטרן עפולה
המכללה הטכנולוגית אורט חולון חולון
המכללה הטכנולוגית בית יעקב תהילה חיפה
המכללה הטכנולוגית חיספין טבריה
המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן טבריה
המכללה לצילום קרית אונו קריית אונו
המכללה הטכנולוגית עמל טייבה טייבה
המכללה הטכנולוגית אוהל ברכה - ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית בית יעקב אופק - ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית אורט גבעת רם - ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית אמי"ת טכנולוגי דתי - ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית בית יעקב בנות אלישבע - ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית גילה - ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית מקצועי בית יעקב - ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית עמל ליידי דייויס - ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית עמל מזרח ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית קרית נוער - ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית תורה ומדע - ירושלים ירושלים
המכללה הטכנולוגית עתיד ירכא
המכללה הטכנולוגית על שם רוגוזין קרית אתא
אורט קרית ביאליק קריות
המכללה הטכנולוגית אורט קרית ביאליק קריות
המכללה הטכנולוגית רופין כפר יונה
המכללה הטכנולוגית אורט תעופה וחלל מעלה אדומים
המכללה הטכנולוגית עמל שחקים נהריה
המכללה הטכנולוגית הדסה נעורים ירושלים
המרכז האקדמי רופין כפר יונה
המכללה הטכנולוגית כ"ג יורדי הסירה עכו
המכללה הטכנולוגית כפר הנוער ויצו ניר העמק עפולה
המכללה הטכנולוגית אורט ערד ערד
המכללה הטכנולוגית אמי"ת פתח תקוה פתח תקווה
המכללה הטכנולוגית בית יעקב מעיין החנוך פתח תקווה
המכללה הטכנולוגית תל חי קרית שמונה
המכללה האקדמית תל חי קרית שמונה
בית הספר לאמנות תאטרון הבובות בחולון חולון
המכללה הטכנולוגית דרקא קרית מלאכי קרית מלאכי
המכללה הטכנולוגית נעמ"ת ראשון לציון
המכללה הטכנולוגיתבמקיף ג' עמית ראשון לציון
המכללה הטכנולוגית במקיף ז' רביבים ראשון לציון
המכללה הטכנולוגית על שם קררי ראשון לציון
המכון לאומניות תל חי קרית שמונה
המכללה הטכנולוגית אמי"ת על שם גוטוירט שדרות
המכללה הטכנולוגית אורט על שם סינגלובסקי תל אביב
המכללה הטכנולוגית עמל על שם הולץ תל אביב
ניסן נתיב, סטודיו למשחק-עמותה לטפוח אמנות הבמה תל אביב
מעלה בית הספר לטלוויזיה לקולנוע ולאמנויות ירושלים
בית הספר סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה ירושלים
מרכז חרדי להכשרה מקצועית - אשדוד אשדוד
הסטודיו למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין תל אביב
סנדסיאל נתניה
ורטיגו למחול ירושלים
המסלול להכשרת רקדנים - ביכורי העתים תל אביב
בית הספר לתיאטרון אלטרנטיבי בשלומי שלומי
גודמן-בית הספר למשחק בנגב באר שבע
אמן בית ספר גבוה לאמנות לציבור החרדי ירושלים
בית הספר לתיאטרון חזותי ירושלים
בית הספר לקידום ופיתוח תיאטרון בובות תל אביב
אימפרו – הסטודיו למשחק בקולנוע ובטלוויזיה רמת גן
תורת החיים – בית הספר לקולנוע יהודי יד בנימין
המרכז האקדמי שלם בירושלים ירושלים
מכללה ירושלים ירושלים
סמינר אופקים - שלוחת המכללה הטכנולוגית ב"ש באר שבע
המכללה למנהל ראשל"צ ראשון לציון
בית יעקב בא"י ירושלים ירושלים
בסיס לאמנות הרצליה
מכון בית יעקב למורים ירושלים
המכללה להנדסאים עמל - שלוחת אילת אילת
אורט כפר-סבא כפר סבא
סמינר בית יעקב פ"ת פתח תקווה
סמינר גור ירושלים (שלוחת מרכז חרדי) ירושלים
סמינר בית יעקב חסידי גור ירושלים ירושלים
סמינר אור חיים בני ברק
מכללת סכנין - שלוחת נצרת נצרת
המכללה האקדמית לישראל ברמת גן חל"צ רמת גן
מכללת שערי מדע מדע ומשפט הוד השרון
בית החסידות - מפעלי חינוך, תורה וחסד בני ברק
בית חנה צנאז נתניה
בית צבי – בית הספר לאמנויות הבמה רמת גן
הסדנא להכשרת רקדנים – עדה אורני חיפה
בי"ס הדרך (בגבעתיים) גבעתיים
המכללה הטכנולוגית אורט עטרת רחל, בני ברק בני ברק
המכללה הטכנולוגית אורט ע"ש רוגוזין, מגדל העמק מגדל העמק
המכללה הטכנולוגית אורט ע"ש מקס שיין, רחובות רחובות
המכללה הטכנולוגית אמי"ת ע"ש המר, רחובות רחובות
נתיב החינוך – "מסילות יעקב" ירושלים
מכללת אורט אחווה גלבוע עפולה
מכללת אורט מקיף רמלה ערבי רמלה
מכללת אורט, דקל וילנאי, מעלה אדומים מעלה אדומים
מכללת אורט תל נוף מזכרת בתיה
מכללת אורט יובלי אריאל אריאל
מכללת אורט רבין גן יבנה גן יבנה
מכללת אורט אורמת יבנה
בית יעקב נווה יוכבד אופקים
מכללה למינהל אילת
תיכון פרי תואר בית יעקב החדש אלעד
לדעת חכמה אלעד
מקיף אריאל אריאל
סמינר בית יעקב החדש אשדוד
בית מלכה אשדוד אשדוד
בית יעקב חסידי אשדוד
תיכון בנות אור חיה אשקלון
מקיף ה דרכא אשקלון
אורט ע"ש ה. רונסון אשקלון
מרכז נוער דתי באר שבע
טכני חיל האויר באר שבע
קיהילתי למצויינות בית ברל כפר סבא
מקיף בית ג'ן חט"ב המנוח גאלב מ בית ג'ן
בת מלך בית הגדי
מכללה טכ' ע"ש סיטרין בית צבי
אורט פסגות תיכון דתי ישראלי בית שאן
מרכז חרדי להכשרה מקצועית (שלוחת בית שמש) בית שמש
ברנקו וייס מקיף בית שמש בית שמש
START - בית ספר חרדי גבוה לאמנות בית שמש
דעת ותבונה ביתר עילית
בית יעקב ביתר ביתר עילית
תיכון בית מלכה בני ברק
סמינר תורני בית יעקב גברא בני ברק
סמינר תורני בני ברק
סמינר שצ'רנסקי בני ברק
סמינר שערי דעת כהנא בני ברק
סמינר לבנות אלקיים בני ברק
סמינר הרב מאיר בני ברק
סמינר הרב כהנא בני ברק
סמינר בית יעקב שערי דעת בני ברק
סמינר בית יעקב החדש בב בני ברק
בית יעקב ע"ש י' וולף בני ברק
בית יעקב חסידי בב בני ברק
בית יעקב גברא בני ברק
מכללה אזורית ע.הירדן דגניה א'
מקיף למדע ולאמנויות חדרה
נאות שמחה (שלוחה של סמינר תל אביב) אשדוד
נתיבי בינה (שלוחה של סמינר תל אביב) בני ברק
המרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר אשקלון
תלתן - המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית חיפה
תיכון חיפה חיפה
עירוני ב' ישיבה חיפה
סמינר בית יעקב - חיפה (שלוחת מינהל ראשל"צ) חיפה
מרכז חרדי להכשרה מקצועית - שלוחת חיפה חיפה
בית הספר הארצי להנדס חיפה
סמינר בית יעקב בית מרים חצור הגלילית
בת מלך טבריה טבריה
מח"ט ע"ש אבן רושד טמרה
תיכון צור באהר ירושלים
תיכון בית יעקב ירושלים
רב תחומי עמל תלמים ירושלים ירושלים
עי"ס אלחיה צור באהר ירושלים
עזריאלי ירושלים
סמינר שרה שנירר ירושלים
סמינר למורות נוות ישראל ירושלים
סמינר בית יעקב למורות (שלוחת מרכז חרדי) ירושלים
סמינר בית בינה (שלוחת מרכז חרדי) ירושלים
סמינר אור לגולה ירושלים
לב הגליל - מכללה לתחבורה ורכב ירושלים
דרכי שרה ירושלים
בנות אלישיב ירושלים
בית מלכה ירושלים
בית יעקב בית בינה ירושלים
אורט אולייסקי ירושלים
מקיף אל-פרוק כסיפה
מכללה אזורית כסרא סמיע -
הרב תחומי עמל אלוג'דאן כסרא סמיע -
מכללת גרנאטה לחינוך כפר כנא
מכללת עתיד כרמיאל כרמיאל
תיכון להנדסה ולמדעים אורט ערבי רמלה
סמינר שערי תמר (שלוחת מרכז חרדי) מודיעין עילית
מעלות שרה מודיעין עילית
בית תמר מודיעין עילית
אורט אל סייד -
מכלול- תכנית מדעית תורנית -
ישיבת מכלול -
בית יעקב אהל חיה נתיבות
בית מרגלית נתניה
מקיף דתי אמי"ת קנדי עכו
מחט ערערה בנגב -
עמל ב פתח תקווה
עמל א פתח תקווה
סמינרחרדי) מרכז פתח תקווה
סמינר רמות פתח תקווה
אמי"ת מנורת המאור פ"ת פתח תקווה
רב תחומי מנחם בגין צפת
המכללה לצילום קריית אונו
רמת הדסה טבעון
מקיף חדש ע"ש רבין קרית ים
תיכון לבנות בית יעקב רכסים
גמנסיה מודיעים רמת גן
אחווה -
מכון מופ"ת תל אביב
מכון אבני - המכללה לאמנות ועיצוב תל אביב תל אביב
מכללת עמל מקס פיין תל אביב
מכללה להייטק ולאומנויות ע"ש שימעון פרס(שבח לשעבר) תל אביב
המרכז החרדי להכשרה מקצועית – אשדוד אשדוד
המרכז החרדי להכשרה מקצועית – חיפה חיפה
המרכז החרדי להכשרה מקצועית – בית שמש בית שמש
המרכז החרדי להכשרה מקצועית – מודיעין עילית מודיעין עילית
הנדסאים באריאל אריאל
איילת השחר (שלוחה של בית בינה) ירושלים
באר מרים - חצור חצור הגלילית
גור ערד (שלוחה של חסידי אשדוד) ערד
ויז'ניץ ירושלים (שלוחה של ויז'ניץ בני ברק) ירושלים
חסידי ביתר (שלוחה של סמינר תל אביב) ביתר עילית
חסידי בני ברק בני ברק
סמינר בית שמש (שלוחה של סמינר תל אביב) בית שמש
קהילת יעקב - נתיבות (שלוחה של סמינר אופקים) נתיבות
סמינר תהילה בני ברק
תהילה (שלוחה של סמינר אהל אברהם) בני ברק
תו"ם חרב לאת -
סמינר בית יעקב צפת צפת
מקיף חקלאי כדורי כדורי
ישיבה תיכ' תורה ומדע ירושלים
עתיד אום אל פחם- מסלול י"ג- י"ד אום אל פחם
תיכון דתי עתיד- מסלול י"ג- י"ד ראש העין
עתיד ירכא- מסלול י"ג- י"ד ירכא
עתיד טכנולוגי דלית אל כרמל- מסלול י"ג- י"ד דלית אל כרמל
מכללת עתיד לוגיטק, באר יעקב- מסלול י"ג- י"ד באר יעקב
עתיד ירכא ירכא
עתיד לוגיטק באר יעקב
האוניברסיטה הסינית הבינלאומית בישראל פתח תקווה
המכללה הטכנולוגית נוף הגליל נצרת